Гравюра «Поспіх на Шабат» На гравюрі зображено віз, запряжений конем, в якому їде велика група людей, чоловіків, жінок, і дітей, один з чоловіків з дитиною на плечах крокує поряд з возом. Чоловіки мають на головах традиційні хасидські шапки-штраймли. Зображення має підкреслено карикатурний характер. Під малюнком підпис польською «Pospiech na Szabas», в правому нижньому куті листа напис «Wien b. Ant. Paterno», в верхньому нижньому куті «№ 298».
Екслібрис Генріха Барда До картонного паспарту вклеєно лист з зображенням інтер’єра синагоги «Золота Роза» («Турей Загав») у Львові (вид на Арон-Гакодеш). В нижній частині малюнка на окремому полі польською мовою підпис «Екслібрис Генріка Барда»та те саме на івриті, вище і лівіше, в самому зображенні підпис автора “Lilien”.
Екслібрис Максиміліана Гольдштайна На прямокутному чорно-білому відбитку зображено двох чоловіків в середньовічному єврейському костюмі в інтер’єрі кімнати, в лівому верхньому куті зображення львівського герба, справа за їх стінами на стіні табличка з написом на івриті «З книжок Максиміліана Гольдштейна зі Львова, з родини автора «Турей Загав». Внизу напис польською «Зі збірки Максиміліана Гольдштайна».

Графіка