Келих кіддушний для святкування субботи. Келих винний, чаша має форму бутона квітки з розширенням вінчиком догори, має ніжку та круглу основу, декорований рельєфно вичеканеним зображенням квіт та плодів та гравірованим написом на івриті "לכבוד שבת" що значить «Для суботи». На основі келиху розташовано три клейма : німецьке державне, тип 1886 р., поряд вказівник проби срібла «800», і клеймо виробника, «А» вписане в коло.
Цукерничка срібна Цукерничка срібна, у єврейських родинах використовувалися як скриньки для зберігання плоду етрог на свято Суккот.У вигляді скриньки з кришкою, з лицьової сторони отвір для ключа, вгорі на кришці слід від відірваної деталі, скринька стоїть на чотирьох вигнутих ніжках, прикрашена рослинним орнаментом. На скриньці присутні два клейма, монограма майстра «TR» та австрійське, віденського пробірного управління з роком «1846» позначкою якості «13» - 13 лотів, тобто 812/1000 проба срібла.
Келих на Песах Келих має неправильну форму з розширенням-вінчиком вгорі та звуженням в районі дна. Стінки ззовні вкриті гравіруванням, яке ділить поверхню на 4 картуша, два з міським пейзажем, 2 з квітковим орнаментом. На денці присутні клейма, одне клеймо фабрики Ізраіля Єселевича Заходера «ІЕЗ» в прямокутному щитку, вивізне клеймо Російської імперії - на щитку у формі неправильного прямокутника двоголовий орел, австро-угорське клеймо для імпортного срібла (1891-1901) – монограма AV у витягненому шестикутному щитку, і пробірне клеймо комбінованого типа популярного в останній період перед проведенням реформи клеймування в Російській імперії і в перехідний період 1896-99 рр. – в овальному щитку справа зображення Архангела Михайла з мечем, герб Києва, зліва знак якості «84» - 875/1000 проби..
Підсвічник ханукальний Підсвічник ханукальний. Латунь, литво. ХІХ ст. 1 екземпляр. Підсвічник складається з двох частин, основа скріплена двома шипами з щитком. Основа складається з восьми ємностей для масла, вони єдиним блоком, стоїть на чотирьох маленьких ніжках. Щиток фігурний, на напівкруглій основі напис івритом «Лехадлік нер Ханука» (לחדליק נר חנוכה), Запалювати свічі Хануки; над ним у символічній короні – крокуючий лев.

Сімейні предмети

В даний підрозділ сайту потрапили предмети, що стосуються особистого боку релігійного життя. Це, передовсім, столовий посуд та суботні свічникі, що використовувалися при відзначенні в родинному колі суботи та різних свят, елементи ритуального одягу, такі як таліт, тфілін, кіпа. Крім того, це специфічні речі для певних свят річного циклу, такі як скринька для плоду етрог на свято Суккот та восьмисвічник на Хануку.